Agroturystyka dla
rodzin z dziećmi

Imprezy integracyjne
na Kaszubach

Spotkania z folklorem
kaszubskim

Wczasy
nad jeziorem

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne jest doskonałą ofertą turystyczną dla rodzin z dziećmi. Staramy się aby obiekt nasz był przyjazny  rodzinom z dziećmi w jak nawiększym stopniu.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z naturą co jest szczególnie istotne dla rozwoju naszych pociech, dysponujemy  także odpowiednią infrastrukturą, a więc miejscem na zabawy, gry zespołowe oraz wspólny odpoczynek i posiłek. /

Agroturystyka U CHŁOPA to agroturystyka przyjazna rodzinom z dziećmi !!!

 

W naszym obiekcie nie tylko oferujemy nocleg dla rodzin, ale co nas odróżnienia od pensjonatu czy hotelu,  dużą zielona przestrzeń wokół, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie, a dzieci mogą do woli biegać i radować się pełną swobodą.

 

Na terenie Naszego obiektu oferujemy :

 

-KULKOWY RAJ , CZYLI - MAŁPI GAJ

-PLAC ZABAW NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

-SIŁOWNIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

-STREFA SPA I RELAKSU

-MASAŻE

-SIŁOWNIA WEWNĘTRZNA

 

Urodzinki U Chłopa:

Brak pomysłu na urodziny dziecka - U Chłopa to idealne miejsce. Twojemu malcowi i Jego gościom zorganizujemy niezapomnianą imprezę. Urodziny to najważniejszy dzień w roku każdego dziecka i rodzica, dlatego w Naszym ośrodku znajduję się Małpi Gaj, który zaprowadzi dzieci do niezapomnianych wrażeń i szaleństwa. Powiedz Nam, co Twój malec lubi najbardziej  , a my dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa prośbę. Sala zabaw Małpi Gaj w ośrodku U Chłopa w Chmielnie zorganizuje dla mniejszych i większych dzieci niezapomnianą imprezkę urodzinową. Zapraszamy do kontaktu.

Wszystko dla dzieci Gry i zabawy
Wszelkie prawa zastrzeżone 2022
  
Partnerzy: Agroturystyka na Kaszubach